אודות

ארונא מבית ZEDKA – מגשימים את חלום הנגרות שלכם..

ארונא, חברה המתמחה בנגרות אישית ברמת גימור יוצאת דופן, מאפשרת לכם לעצב את הבית בדיוק כפי שדמיינתם. אנו מתמחים בייצור ארונות הזזה, ארונות פתיחה, חדרי ארונות, ארונות אמבטיה ונגרות כללית, עפ"י תכנון אדריכלי ועצמאי כאחד, ולפי צרכיו ודרישותיו של הלקוח. אנו בארונא שמנו לנו כמטרה להעצים את חווית העיצוב של קווי האופנה החדישים ביותר ובכך להרחיב את האפשרויות לביטוי אישי מצד הלקוח. ארונא הינה בוטיק ייחודי בתחומו לחללי מגורים מעוצבים ומעוררי השראה.

תפיסת העולם של ארונא

תפיסת העולם העסקית שלנו בארונא מתבטאת בכך שכל מוצר מעוצב ומיוצר במקצועיות ורגישות המעניקים לו חזות יוקרתית ואיכותית, תוך שילוב של רמת גימור מוקפדת, שלמות ויוקרה. ערכים אלו מלווים את ארונא לקבלת תוצאה מושלמת תוך הקשבה והבנת צרכי הלקוח- וכמובן הגשמת רצונותיו.

עיצוב ואיכות

אנו בארונא שמים לנו כמטרה לספק ללקוחותינו את המוצר הטוב ביותר, במראה היפה ביותר. החומרים בהם אנו משתמשים לייצור מוצרנו הם מהאיכותיים ביותר, ועמידים לאורך שנים רבות. בנוסף, אצלנו תוכלו לראות את כל האופנות והטרנדים החדישים ביותר- ולשנות אותם על פי טעמכם האישי- כך שיתאימו בדיוק אליכם. כך, אנו משלבים בין איכות, עיצוב מרהיב והתאמה מלאה ללקוח.

מצוינות בשירות

ארונא חרטה על דגלה את ערך המצוינות בשרות, אספקת המוצר תוך עמידה בזמנים ומתן דגש לרמות שרות גבוהות מכל אנשי הצוות במכירות, במפעל ובהתקנות. המרכיבים של החברה הינם בעלי ניסיון רב בתחום ההתקנות ועברו הדרכות המותאמות לרמות גימור גבוהות. בארונא מאמינים כי השרות הטוב שמקבל הלקוח הוא המפתח להצלחה שלנו תוך קבלת יחס מקצועי אישי ואדיב.